Hakkımızda
2003 yılından beri toptan ayakkabıcılık yapan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini geliştirerek sektörde önde gelen toptancılardan biri haline gelmiştir. www.06birlikayakkabi.com.tr 2017 yılında Türkiye de online toptan ayakkabı satışı sektörüne öncülük etmek amacıyla kurulmuştur. Sektörde çok önemli bir ilki gerçekleştirmiştir. 

Kısa vadede sektördeki boşluğu doldurmak, Türkiye de geniş hacmi bulunan bayilere internet üzerinden kaliteli, düşük fiyatlı ürünler satma amacını taşımaktadır. Uzun vadede ilkeleri, online pazarlama stratejileri ve teknolojisi ile sektöründe lider konuma geçme amacını taşımaktadır.  www.06birlikayakkabi.com.tr
 aktif olarak 2003 den itibaren toptan spor ayakkabı, bot, çizme, ayakkabı, terlik, keten, futbol ayakkabıları, mest ve lastik satışı yapmakta olan 06 BİRLİK AYAKKABI LTD.ŞTİ. nin bir alt firmasıdır. 

Sahip olunan deneyimlerin internet ortamına taşınması ve kaliteli perakendeciler ile yerli internet kullanıcısı buluşturularak ucuz fiyatlar ile kaliteli ayakkabı satışı yapılması hedeflenmektedir.  www.06birlikayakkabi.com.tr un bundan sonraki ana hedefi bayi ağı kurarak bayilerimizle birlikte tüm Türkiye ye yayılmak ve bayilerimizle birlikte büyümektir. 

Mağaza, calışan eleman ve ekipman masraflarını ortadan kaldıran ve böylece uygun fiyatlar ve yüksek hizmet kalitesi ile üyelerine kaliteli ürünler sunan  www.06birlikayakkabi.com.tr
: 

- Aynı gün kargoya teslim
 
- Sorunsuz değiştirme
- Sürekli ve kaliteli mal tedariki
- Kolaylıkla iade gibi hizmetleri ile Türkiye de online mağazacılık alanında da birçok ilklere imza atmıştır. 

Açıldığı günden bu yana  www.06birlikayakkabi.com.tr
 ayakkabıcılık sektöründe beklenenin üstünde bir ilgi ile karşılanmıştır. Her geçen gün ürün sayısını ve çeşitliliğini artırmak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir. Tüm Türkiye genelinde güçlü bir bayi ağı kurarak üyelerine her ilden hizmet etmek hedeflenmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.